Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] opłaca się zagrać na Draenor2?


Por1819

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Opłaca się tam grać?

mila atmosfera? ciekawe questy? dużo ludzi gra ?

Ranking mnie trochę przeraża, myślałem że exp będzie taki sam jak na pierwszym draenorze ;/

 

Prosze o opinie na temat tego serwera, bo nie wiem czy pobierać clienta.

Opublikowano

Mało ludzi gra,raczej powiedziałbym że bardzo mało,co odpycha tych nowych,potencjalnych graczy.

Jeżeli lubisz grać tam gdzie na czacie ktoś napisze raz na godzinę to serwer jest ok.

Opublikowano

Jak serwery wszedł było wszystko ładnie pięknie każdy się jarał zwierzakami.

Ale po tym otwarciu z 200 osób odeszło.

 

Aż tu nagle kamer dodał draenor2.pl do moda

Jak wbiłem do gry 11 lipca to w m2 goście sobie siedzą na haxach i pompa :)

nie rozumiem ludków

 

A co do serwera jest spx tzn. był :) teraz to bardziej do dupy

Hard - Tiveria,Balmora

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

Draenor bardzo spoko serwer, całkiem sporawo ludzi gra, ogólem dobry.

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Osób na serwerze gra bardzo dużo.

Początek gdy jest dość łatwy pod względem eq i yang. Yang można zdobyć sprzedając ulepszacze (ezo, ogonki, kzz itp)

Na serwerze jest też parę questów za wykonanie których dostaniemy ciekawe nagrody.

Opublikowano

Server fajny jeżeli chodzi o styl ,,Hard,,

Innym sie nie spodoba bo : za długo sie expi , za wolno leci kasa , itp...

Występuja tu jak na każdym servie ,,Golden Noobki,, Min.. Gawra (Na temat tego Pana jest głośno na forum , tam wszystko znajdziecie)

Także ostatnio było dużo Ataków Ddos , prawdopodobnie że z jakiegoś servera . Przez to nie ma zbytnio dużo graczy , ale też jest ich nie mało .

Bywało że kilka dni serv był OFF bo Admini musieli uporać sie z atakami , ale ataki nie ustępują ...

Tyle ode mnie :)

945496meszi.png

Opublikowano

Ludzi jest sporo, miła atmosfera da się na rynku coś kupić/sprzedać ogólnie polecam.

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

Mało ludzi?? Haha, graliscie tam w ogole? Codziennie jest ok. 1k ludzi online. Questy są doś ciekawe moim zdaniem i są fajne nagrody ;P

Opublikowano

1k ludzi Online to minimum.

Gra się przyjemnie.

Zarabiać idzie świetnie, exp jest w miare dostosowany. Administracja stara się jak może.

Ogólnie polecam serwer - Shinsoo!

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Bardzo dużo ludzi. Serwer bardzo mi się podobał, ale przez administrację odechciewa mnie się tam grać.

Ale jak najbardziej polecam.

PS. na chunjo gra najmniej osób, a w jinno najwięcej. Bardzo dużo sklepów i osób w m1.

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...